Yılın Retro Giyim Markası 2023

Sevgili Lazy Brother Ailesi,

Harika bir haberi paylaşmak için buradayız! Lazy Brother olarak, Birleşik Krallık (İngiltere) merkezli The Business Concept dergisi tarafından düzenlenen Best in Business 2023 Ödülleri’nde “Yılın Retro Giyim Markası” ödülünü kazandık ve bu büyük başarı sizin sayenizde!

Bu ödül, retro giyim dünyasında oynadığımız öncü ve yenilikçi rolü kutlamak amacıyla verilmiştir. Siz, sadık müşterilerimiz ve takipçilerimiz, her zaman bizi ileriye taşıyan en büyük motivasyon kaynağımızsınız. Sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz!

Lazy Brother olarak, nostalji evrenini günümüz modasıyla birleştiren yaratıcı ve eğlenceli koleksiyonlarla sizi daha da şaşırtmaya devam edeceğiz. Siz olmadan bu başarıya ulaşamazdık, bu yüzden bu ödülü sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Alternatif giyim dünyasında bizimle birlikte olmaya devam edin. Sizleri seviyoruz ve minnettarız.

Yılın En İyi Alternatif Giyim Markası 2023

Büyük bir gururla duyuruyoruz! “Lazy Brother” olarak, Rey Medya tarafından düzenlenen, “2023 Uluslararası Marka ve Prestij Ödülleri”nde “Yılın En İyi Alternatif Giyim Markası” ödülünü aldık. Bu ödül, sektördeki başarımızın bir onayıdır.

Müşterilerimize ilham veren ve kendilerini ifade etmelerine olanak tanıyan ürünlerimizle öne çıkıyoruz. Bu ödül, ekibimizin çabalarının bir sonucu ve bizi daha da motive ediyor.

“Yılın En İyi Alternatif Giyim Markası” ödülünü kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizlerle birlikte daha nice başarılara ulaşmayı dört gözle bekliyoruz. Destekleriniz için teşekkür ederiz, sizinle birlikte büyümeye ve ilerlemeye devam edeceğiz.

Müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Sizin desteğiniz olmadan bu başarıya ulaşmamız mümkün olmazdı. İleride de yaratıcı tasarımlarımızla ve kaliteli ürünlerimizle sizleri memnun etmeye devam edeceğiz.

Uluslararası Küçük İşletme Ödülleri 2022

İngiltere merkezli Corporate Vision Dergisi, 2022 Küçük İşletme Ödülleri’nin (Small Business Awards) kazananlarını açıkladı!

Uluslararası alanda “En İyi Alternatif Giyim Markası” ödülünü almaktan onur duyuyoruz! Lazy Brother ailesinin, her geçen gün daha da büyümesine katkıda bulunan herkese müteşekkiriz!