tarihinde yayınlandı

Lazy Brother’un “Blackened” Koleksiyonu Trendyol’da!

Siz de tarzınıza sofistike bir dokunuş katmak istiyorsanız, Lazy Brother’ın yeni koleksiyonu Trendyol’da sizi bekliyor. “Blackened” adını taşıyan bu muhteşem koleksiyon, şimdi Trendyol mağazamızda yerini aldı. Modanın sınırlarını bir adım daha ileri taşıyan bu koleksiyon, rock’n’roll ruhu ile karanlığı ve asi duruşu bir araya getiriyor.

Bu koleksiyon, ünlü şef Tolga Şener’in özel seçimleri ile Lazy Brother’ın sıradışı tasarımlarının birleşimini sunuyor. Sonuç ise adeta bir sanat eseri gibi tasarlanmış kimono ceketler. “Tolga x Lazy Brother” işbirliğiyle hayata geçirilen bu koleksiyon, dört mevsimi özel kılan unisex kimono tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Kimonolar, sadece bir giyim parçası değil, aynı zamanda bir yaşam tarzının simgesidir ve “Blackened” koleksiyonu özel tasarım kesimleri ve dikkat çekici detayları ile farkını ortaya koyuyor.

Bu koleksiyonun özel bir yanı da çevreye duyarlı olması. Lazy Brother, “Blackened” koleksiyonu için %100 organik pamuk kullanarak tarzınızla çevreye de olumlu bir etki bırakmanızı sağlıyor.

Artık Trendyol mağazamızda da bulabileceğiniz “Blackened” koleksiyonu ile tarzınızı en iyi şekilde ifade edin. Kendinizi özel hissetmek için doğru tercih olduğunu her anınızda hissedeceksiniz. Ancak unutmayın, bu koleksiyon sınırlı sayıda üretildi, bu yüzden acele edin ve Trendyol mağazamıza hemen göz atın. “Blackened” koleksiyonunun büyülü dünyasına adım atın ve karanlığın asi ruhunu keşfedin!

*Görsele tıklayarak ürün sayfasına gidebilirsiniz