tarihinde yayınlandı

Lazy Brother’ın Yepyeni Koleksiyonu “Simulation Down” artık LazyBrotherGlobal.com’da!

Hayatın gerçekliğinin sorgulandığı bu sıra dışı koleksiyon, hayata ve varoluşa simgesel olarak farklı bir bakış açısı sunuyor. Gerçekten bir simülasyonda mı yaşıyoruz? Matrix gerçek mi?

Simülasyon Teması: Gerçek ile Sanalın Buluştuğu Yer!

“Simulation Down” koleksiyonu, yaşam simülasyonu temasını büyüleyici bir şekilde yansıtıyor. Benzersiz piksel sanatı figürleri ve sürreal detaylarla süslenmiş tasarımlarıyla bu koleksiyon, sizleri yaşamın ve varlığın özünü keşfetmeye davet ediyor.

Üç Kapüşonlu, Bir Kapüşonsuz: 3+1 Tasarım Harikası!

Üç kapüşonlu ve bir kapüşonsuz tasarıma sahip olan “Simulation Down”, gardırobunuza farklı bir hava katacak. Bu koleksiyon, Lazy Brother’ın klasik estetiğine sadık kalırken özgünlüğe de bir o kadar önem veriyor.

Özel Parçalar: Yastık, Tişört, Bel Çantası ve Sırt Çantası!

Bu koleksiyonun vazgeçilmez parçaları olan pofuduk yastık, siyah basic tişört, bel çantası ve su geçirmez sırt çantası, artık LazyBrotherGlobal.com’da! Bu benzersiz ürünlerle Lazy Brother’ı günlük yaşamınıza taşıyın!

Şimdi LazyBrotherGlobal.com’da Satışta!

“Simulation Down” koleksiyonunu şimdi yurtdışı web sitemizde keşfedin! Artık Türkiye de dahil farklı ülkelerden kolayca sipariş verebilirsiniz! Lazy Brother ile büyüleyici bir yolculuğa çıkmak için LazyBrotherGlobal.com’daki Sürreal “Simulation Down” koleksiyonunu keşfedin!

Lazy Brother olarak, “Simulation Down” koleksiyonu ile bir kez daha sınırları zorluyor ve sizi büyüleyici bir yolculuğa davet ediyoruz. “Simulation Down” ile keşif başlasın!

*Fiyatlara gümrük masrafları dahil değildir. Lütfen sipariş oluşturduğunuz ülkenin gümrük prosedürlerini inceleyiniz.

*Ürünler lazy-bro.com Türkiye resmi mağazamızda bulunmamaktadır. Bu koleksiyon yalnızca lazybrotherglobal.com ve Etsy Global Store üzerinden satın alınabilir.

*Siparişler Amerika Birleşik Devletleri’nden kargolanmaktadır.

*Görsele tıklayarak koleksiyona ulaşabilirsiniz