tarihinde yayınlandı

Lazy Brother’ın Yepyeni Koleksiyonu Çevrimiçi! “Simulation Down” Koleksiyonu – Yalnızca Etsy’de!

Merhaba Değerli Lazy Brother Ailesi!

Sizlere gururla duyuruyoruz: “Simulation Down”, şu an sadece Etsy’e özel olarak sizlerle buluşuyor! Bu koleksiyon, hayatı sorgularla yaratıldı ve sizlere farklı bir bakış açısı sunarak, dünyayı ve yaşamı simgesel bir perspektiften sorguluyor. Simulasyonda mı yaşıyoruz? Matrix gerçek mi?

Simülasyon Teması: Gerçek ve Sanalın Buluşması!
“Simulation Down” koleksiyonu, hayat simülasyonunun etkileyici temasını taşıyor. Birbirinden özel piksel art figürleri ve sürreal detaylarla donatılmış tasarımlar, sizleri yaşamın ve hayatın tam da içine davet ediyor.

Üç Kapüşonlu, Bir Kapüşonsuz: 3+1 Tasarım Harikası!
Toplamda üç kapüşonlu ve bir kapüşonsuz tasarım ile “Simulation Down”, tarzınıza benzersiz bir dokunuş katıyor. Bu koleksiyon, Lazy Brother’ın klasik çizgisini koruyarak, özgünlüğü ön planda tutuyor.

Özel “Merchandise” Ürünler: Yastık, Tişört, Bel Çantası ve Sırt Çantası!
Bu koleksiyonun vazgeçilmez parçaları arasında yer alan “merchandise” ürünler, yastık, tişört, bel çantası ve sırt çantası ile sizleri bekliyor. Lazy Brother’ı günlük yaşamınıza taşıyın!

Sadece Etsy Global Mağazamıza Özel!
“Simulation Down” koleksiyonuyla buluşmak için hemen Etsy mağazamıza göz atın! Artık birçok farklı ülkeden sipariş verebilirsiniz!

Sadece Bir Tık Uzağınızda: Etsy Mağazası
“Sürreal Simülasyon Down” koleksiyonuyla buluşmak için hemen Etsy’de göz atın!

Lazy Brother olarak, “Simulation Down” koleksiyonu ile bir kez daha sınırları zorluyor ve sizleri koleksiyonun büyülü dünyasına davet ediyoruz. Simülasyon Down ile yolculuğunuz başlasın!

*Görselle tıklayarak Etsy mağazamıza ulaşabilirsiniz