tarihinde yayınlandı

Etsy Global Store Üzerinden Türkiye’ye Sipariş Oluşturabilirsiniz!

Heyecanla duyuruyoruz ki, Lazy Brother artık küresel pazara açılıyor! “Etsy / Lazy Brother Global Store” mağazamız resmi olarak açıldı ve bu özel lansman için tasarlanmış bir koleksiyonu sizlere sunuyor: Simulation Down

Bu yeni dönemi karşılamamızla birlikte, değerli müşterilerimizin genişletilmiş kargo hizmetlerimiz hakkında iyi bilgilendirilmiş olmalarını istiyoruz. Amerika Birleşik Devletleri üzerinden benzersiz parçalarımızı dünyanın dört bir yanına ulaştırıyoruz. Etsy’nin geniş kapsamlı küresel hizmet ağına dayanarak, şu an itibariyle 220’den fazla ülkeye kargo hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Lazy Brother Global Store, Lazy Brother ürünlerini Türkiye dahil olmak üzere dünya genelinde 220’den fazla ülkeye gönderme olanağı sağlar ve müşteriler, ödeme sırasında ülkelerinin kargo hizmetine uygun olup olmadığını kolayca kontrol edebilirler.

Alışveriş deneyiminizi sorunsuz hale getirmeye kararlıyız ve rahat giyim konusundaki tutkumuzu uluslararası bir ölçekte sergilemenin keyfini yaşamaya davet ediyoruz.

“Etsy / Lazy Brother Global Store” mağazamızdaki yeni koleksiyonu keşfedin ve Lazy Brother’ı nerede olursanız olun kapınıza getirmenin keyfini yaşayın.

*Görsellere tıklayarak Etsy / Lazy Brother Global Store’a ulaşabilirsiniz