Lazy Brother TV 8,5 Ekranlarında! Kurucumuz ve tasarımcımız Anıl Yürek, Life Style programına konuk oluyor. Sunucu Betül Fide ile Lazy Brother hakkında gerçekleştirdiğimiz bu güzel sohbete sizler de davetlisiniz.

Lazy Brother Beyaz TV Ekranlarında! Kurucumuz ve tasarımcımız Anıl Yürek, Ivana Sert ile İş Dünyası programına konuk oluyor. Lazy Brother hakkında gerçekleştirdiğimiz bu sohbete sizler de davetlisiniz.

ÖDÜLLERİMİZ

En Yenilikçi Günlük Moda Markası – 2024

Sevgili Lazy Brother Ailesi,

Heyecan verici haberleri sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz! Birleşik Krallık merkezli LUXlife Magazine’in düzenlediği “Style and Apparel 2023” ödüllerinde, Lazy Brother olarak “En Yenilikçi Günlük Moda Markası” ödülüne layık görüldük. Bu ödül, bizim için büyük bir onur ve mutluluk kaynağı.

Bu başarıda sizinle beraber çıkmış olduğumuz sevgi ve destek dolu yolculuğun büyük bir rolü olduğunu biliyoruz. Sizlerin ilhamı ve güveni sayesinde, Lazy Brother olarak sürdürülebilir, etik ve yenilikçi moda alanında ilerlemeye devam ediyoruz.

Bu ödül, bize yaptığımız işin doğruluğunu ve önemini hatırlatıyor ve gelecekte de aynı yolda kararlılıkla ilerlememiz gerektiğini vurguluyor. Bu yolda bize eşlik ettiğiniz ve bizi desteklediğiniz için sonsuz teşekkürler.

Bu özel başarıyı sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz ve Lazy Brother ailesinin bir parçası olmaktan dolayı minnettarız. Daha nice başarılara ve mutluluk dolu anlara!

Sevgi ve saygılarımızla

Yılın En İyi Alternatif Giyim Markası – 2023

Büyük bir gururla duyuruyoruz! “Lazy Brother” olarak, Rey Medya tarafından düzenlenen, “2023 Uluslararası Marka ve Prestij Ödülleri”nde “Yılın En İyi Alternatif Giyim Markası” ödülünü aldık. Bu ödül, sektördeki başarımızın bir onayıdır.

Müşterilerimize ilham veren ve kendilerini ifade etmelerine olanak tanıyan ürünlerimizle öne çıkıyoruz. Bu ödül, ekibimizin çabalarının bir sonucu ve bizi daha da motive ediyor.

“Yılın En İyi Alternatif Giyim Markası” ödülünü kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizlerle birlikte daha nice başarılara ulaşmayı dört gözle bekliyoruz. Destekleriniz için teşekkür ederiz, sizinle birlikte büyümeye ve ilerlemeye devam edeceğiz.

Müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Sizin desteğiniz olmadan bu başarıya ulaşmamız mümkün olmazdı. İleride de yaratıcı tasarımlarımızla ve kaliteli ürünlerimizle sizleri memnun etmeye devam edeceğiz.

Yılın En İyi Alternatif Giyim Markası – 2023

Değerli Lazy Brother Ailesi,

Heyecanla sizinle paylaşacağımız müthiş bir haberimiz var! Lazy Brother olarak, Birleşik Krallık merkezli “Corporate Vision” dergisinin , bu yıl sekizinci kez düzenlediği “Small Business Awards 2023” Ödülleri’nde “Yılın Retro Giyim Markası” kategorisinde bir kez daha ödüle layık görüldük!

Bu ödül, retro giyim dünyasında öncü ve yenilikçi bir rol üstlendiğimizi gösteriyor. Bizim için en büyük ilham kaynağı olan sadık müşterilerimiz ve takipçilerimiz, bizi ileriye taşıyan güç olmaya devam ediyor. Sizlere olan sonsuz minnetimizi bir kez daha ifade etmek istiyoruz!

Lazy Brother olarak, nostalji ile günümüz modası arasında sıradışı ve özel koleksiyonlarla sizi şaşırtmaya devam edeceğiz. Siz olmadan bu büyük başarıyı elde edemezdik; bu sebeple, bu ödülü sizlerle paylaşmak bize gurur veriyor.

Gelecekte de sizi mutlu etmek için çalışacağız. Sizleri seviyoruz ve sizinle olan bağımızı daha da güçlendirmek için sabırsızlanıyoruz!

Yılın Retro Giyim Markası – 2023

Sevgili Lazy Brother Ailesi,

Harika bir haberi paylaşmak için buradayız! Lazy Brother olarak, Birleşik Krallık (İngiltere) merkezli The Business Concept dergisi tarafından düzenlenen Best in Business 2023 Ödülleri’nde “Yılın Retro Giyim Markası” ödülünü kazandık ve bu büyük başarı sizin sayenizde!

Bu ödül, retro giyim dünyasında oynadığımız öncü ve yenilikçi rolü kutlamak amacıyla verilmiştir. Siz, sadık müşterilerimiz ve takipçilerimiz, her zaman bizi ileriye taşıyan en büyük motivasyon kaynağımızsınız. Sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz!

Lazy Brother olarak, nostalji evrenini günümüz modasıyla birleştiren yaratıcı ve eğlenceli koleksiyonlarla sizi daha da şaşırtmaya devam edeceğiz. Siz olmadan bu başarıya ulaşamazdık, bu yüzden bu ödülü sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Alternatif giyim dünyasında bizimle birlikte olmaya devam edin. Sizleri seviyoruz ve minnettarız.

Yılın En İyi Alternatif Giyim Markası – 2022

İngiltere merkezli Corporate Vision Dergisi, 2022 Küçük İşletme Ödülleri’nin (Small Business Awards) kazananlarını açıkladı!

Uluslararası alanda “En İyi Alternatif Giyim Markası” ödülünü almaktan onur duyuyoruz! Lazy Brother ailesinin, her geçen gün daha da büyümesine katkıda bulunan herkese müteşekkiriz!