HAKKIMIZDA

Lazy Brother, 2019 yılında alternatif giyim markası olarak kuruldu. Ana akım modanın sınırlarını zorlayan bir misyonla yola çıkan marka, “just the way you are” (bu halinle / olduğun gibi) mottosu ile özgünlüğü ve kişiselliği ön plana çıkarmayı amaçlamaktadır. Kurucusu ve tasarımcısı Anıl Yürek, pixel art konseptini new retro akımıyla birleştirerek yarattığı marka kimliği ile sıra dışı tasarımlar sunarak marjinal ve entelektüel gençleri hedeflemektedir.

Lazy Brother, sadece modanın ötesine geçmeyi hedeflemekte ve rahatlık ile kaliteyi bir araya getirerek müşterilerine benzersiz bir giyim deneyimi sunmaktadır. Ürünleri, özgünlüğü ve farklılığı seven genç kesim tarafından tercih edilmektedir.

Markanın misyonu, gençlere kendi ifadelerini bulabilecekleri ve kendi tarzlarını yaratabilecekleri bir platform sunmaktır. Moda akımlarının ötesine geçerek, Lazy Brother, müşterilerine “kendin ol, seninle ilgili olanı giy” felsefesiyle yaklaşmaktadır.

Markanın kuruluşundan itibaren Lazy Brother ekibinin bir parçası olan ve Masterchef yarışmasından da tanıdığımız Tolga Şener, 2023 senesi itibariyle marka ortaklarımızdan biri olmuştur. Lazy Brother, LAZYCO™ Şirketi bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.


Lazy Brother olarak, müşterilerimize daha fazla özgün tasarım ve yüksek kalite sunma misyonumuzu sürdürmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin benzersiz tarzlarını ifade etmelerine destek olmaktan gurur duyuyoruz ve kalitemizden ödün vermeden ilerlemeye devam ediyoruz.

LIMITED EDITION PRODUCTS” Ne Anlama Geliyor?

Lazy Brother ürünleri limitli sayıda üretilmektedir. Satışta bulunan ürünlerin tükenmesi durumunda, stoklar yenilenmemektedir. Limitli sayıda üretilen tüm ürünlerimizi, yüksek kalite standartlarında tutmaya özen gösteriyoruz ve Lazy Brother’a özel bir sunumla sizlere ulaştırıyoruz.