HAKKIMIZDA


Lazy Brother, 2019 yılında alternatif giyim markası olarak kuruldu ve ana akım modanın sınırlarını zorlamayı hedefleyerek öne çıktı. “Just The Way You Are” (bu halinle / olduğun gibi) mottosuyla özgünlüğü ön plana çıkarmayı amaçlayan markanın kurucusu ve tasarımcısı Anıl Yürek, “Pixel Art” konseptini “New Retro” trendiyle birleştirerek sıra dışı bir marka kimliği ve tasarımlar ortaya koymaktadır.

Lazy Brother, modayı aşmanın yanı sıra rahatlık ile kaliteyi birleştirerek müşterilerine benzersiz bir giyim deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Ürünleri, özgünlüğü ve farklılığı seven genç kesim tarafından tercih edilmektedir.

Markanın temel misyonu, gençlere kendi ifadelerini bulabilecekleri ve kendi tarzlarını yaratabilecekleri bir platform sunmaktır. Moda akımlarının ötesine geçen Lazy Brother, müşterilerine “Kendin ol, seninle ilgili olanı giy” felsefesiyle yaklaşmaktadır.

*Lazy Brother olarak, müşterilerimize daha fazla özgün tasarım ve yüksek kalite sunma misyonumuzu sürdürüyoruz. Benzersiz ürünlerle tarzlarını ifade etmelerine destek olmaktan gurur duyuyoruz ve kalitemizden ödün vermeden ilerlemeye devam ediyoruz.

“LIMITED EDITION PRODUCTS” Ne Anlama Geliyor?

Lazy Brother ürünleri limitli sayıda üretilmektedir. Satışta bulunan ürünlerin tükenmesi durumunda, stoklar yenilenmemektedir. Limitli sayıda üretilen tüm ürünlerimizi, yüksek kalite standartlarında tutmaya özen gösteriyoruz ve Lazy Brother’a özel bir sunumla sizlere ulaştırıyoruz.